Ana sayfa

YU YAO NEW ASIA INTERNATIONAL TRADING CO., LTD şirket Profili

şirket Profili

Yu Yao Yeni Asya Uluslararası Ticaret A.Ş., Ltd Ningbo bölgesinde, Doğu Çin'deki Zhe Jiang Eyaleti'nde yer almaktadır.Buradaki ekonomik gelişme ülkemizde lider seviyededir ve havaalanı ve nakliye limanları çok yakın ve elverişlidir.

Son 20 yılda Avrupa, Amerika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve diğer ülke ve bölgelere çeşitli ürünler ihraç etmekteyiz.

 

Ana alanlarımız vitrifiye ürünleri olup, farklı kalıplar ve özel bileşenler ihraç etmekte, ihracat ve ithalat hizmeti ve nakliye hizmeti sunmaktayız.

 

Müşteri OEM markası açığız, Her müşteriye değer veriyoruz ve gelecekteki işbirliğimizi keyifli ve pürüzsüz hale getirmek için elimizden geleni yapacağız.Teşekkür ederim!

 

Açıkçası, küçük adet siparişine * hizmet sunmuyoruz (büyük şirketler ve ciddi alıcılar sürece).Teşekkürler.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Son 20 yılda, Avrupa, Amerika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve diğer ülke ve bölgelere ürün ihraç etmekteyiz.

Bizim ana alanları sıhhi tesisat ürünleri özellikle profesyonel gösteri hortum, örme hortum, PVC hortum, mutfak musluk hortum, shattaf, lavabo kanalizasyon / süzgeçler vb.

Biz yukarıdaki ihracat malları için bir marka "Just Fun" için başvurdu ve kesinlikle müşteri OEM marka müzakere için açığız.

Çin YU YAO NEW ASIA INTERNATIONAL TRADING CO., LTD şirket Profili Çin YU YAO NEW ASIA INTERNATIONAL TRADING CO., LTD şirket Profili Çin YU YAO NEW ASIA INTERNATIONAL TRADING CO., LTD şirket Profili Çin YU YAO NEW ASIA INTERNATIONAL TRADING CO., LTD şirket Profili Çin YU YAO NEW ASIA INTERNATIONAL TRADING CO., LTD şirket Profili
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Diğer

Markalar : Sadece eğlence

No. Çalışanları : 100~150

İhracat p.c : 80% - 90%